Utforska Om oss Önskelista Logga in
Startsida › Kill Team › Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62
Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62

Kill Team · Kill Team Box

Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62

Släppt 26 juli 2025

0 återförsäljare i lager

Pris exkl. frakt — se hos butiken

Kill Team Box

Typ

jul 2025

Utgivning

0

Återförsäljare

Inga återförsäljarpriser spårade för denna produkt ännu.

Produktfakta

Om Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62

Kill-team-kasrkin-bfc6bd8b62 är en förseglad startstyrka för Kill Team med ett kurerat urval av miniatyrer för en enda faktion, redo att monteras och spelas. Det släpptes 2025-07-26.

Släppdatum
2025-07-26
Spel
Kill Team
Utgåva
Engelska

Även känd som: Kasrkin · Kill Team - Kasrkin · Kill Team: Kasrkin

Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62 är en Kill Team-produkt i kategorin Kill Team Box. Jämför live-priser på den hos de wargaming-butiker Miniheist följer och kolla prishistoriken innan du köper.

Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62 finns inte i lager hos någon bevakad återförsäljare just nu. Miniheist fortsätter kolla två gånger om dagen — följ prishistoriken på den här sidan eller skapa en prisbevakning så vet du direkt när den är tillbaka.

FAQ

Vanliga frågor om Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62

Finns Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62 i lager? +

Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62 finns inte i lager hos någon bevakad återförsäljare just nu. Miniheist kollar priserna två gånger om dagen — följ prishistoriken nedan eller skapa en prisbevakning så får du besked när den är tillbaka.

Var köper jag Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62 billigast? +

Miniheist jämför Kill Team Kasrkin Bfc6bd8b62 hos 3 återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.