Warhammer 40,000 · Single Kit
Space Marines Primaris Infiltrators
Släppt 13 oktober 2024
Lägsta 30 dagar: 464 SEK · Högsta 30 dagar: 489 SEK · 2 återförsäljare i lager
Heist Score · Decent
Pris exkl. frakt — se hos butiken
Sign in for prisalarmSingle Kit
Typ
okt 2024
Utgivning
2
Återförsäljare
Priser senast kontrollerade för ungefär 4 timmar sedan () Så hämtar vi dessa priser
Pris under de senaste 4 mätningarna · lägst sett 464 SEK
Lägsta
464 SEK
Genomsnitt
470,25 SEK
Högsta
489 SEK
Nu
464 SEK
Prishistorik: lägsta 464 SEK, högsta 489 SEK, snitt 470,25 SEK över 4 registrerade prisändringar sedan 2 juli 2026. Dagens bästa pris är −5 % jämfört med för 30 dagar sedan.
Produktfakta
Om Space Marines Primaris Infiltrators
Space Marines Primaris Infiltrators är ett enskilt miniatyr-kit för Warhammer 40,000 — omålade plast- eller resindelar som ska monteras. Det släpptes 2024-10-13.
- Släppdatum
- 2024-10-13
- Spel
- Warhammer 40,000
- Utgåva
- Engelska
Även känd som: Warhammer 40,000: Space Marines Primaris Infiltrators · 40K Space marines Primaris Infiltrators
Space Marines Primaris Infiltrators är en Warhammer 40,000-produkt i kategorin Single Kit. Jämför live-priser på den hos de wargaming-butiker Miniheist följer och kolla prishistoriken innan du köper.
Bästa priset på Space Marines Primaris Infiltrators just nu är 464 SEK, jämfört hos 2 återförsäljare med uppdateringar två gånger om dagen.
Just nu skiljer det 25 SEK mellan den billigaste och dyraste av de 2 återförsäljarna: Goblinen har den för 464 SEK, medan det högsta priset är 489 SEK — en spännvidd på 5%. Det lönar sig alltså att jämföra innan du köper.
2 av de 2 spårade återförsäljarna har den i lager eller öppen för förbeställning just nu.
Miniheist följer priset på Space Marines Primaris Infiltrators löpande och registrerar varje förändring. Just nu ligger den på det lägsta pris vi någonsin registrerat, 464 SEK — ett bra läge att köpa.
FAQ
Vanliga frågor om Space Marines Primaris Infiltrators
Vad kostar Space Marines Primaris Infiltrators? +
Det billigaste lagerförda priset på Space Marines Primaris Infiltrators är 464 SEK, jämfört hos 2 återförsäljare och uppdaterat två gånger om dagen på Miniheist.
Vilket är det lägsta pris som registrerats för Space Marines Primaris Infiltrators? +
Det lägsta pris vi har registrerat för Space Marines Primaris Infiltrators är 464 SEK. Hela prishistoriken visas i diagrammet på den här sidan, så att du kan skilja ett äkta erbjudande från en falsk rabatt.
Var köper jag Space Marines Primaris Infiltrators billigast? +
Miniheist jämför Space Marines Primaris Infiltrators hos 3 återförsäljare så att du kan köpa till lägsta pris. Se återförsäljarlistan ovan för live-priser, lagerstatus och länkar.